Apple | Keyboard for iPad Air 13-inch (M4, M3) | Wired | EN | Black
- Код товара: 605196
- EAN: 195950746204
- MPN: MGYY4Z/A
378.66€
Без налога: 312.94€
| Производитель | Apple |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Black |
| Gross depth (mm) | 188.00 мм |
| Gross height (mm) | 32.00 мм |
| Gross width (mm) | 262.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 270.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 30.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.30 кг |
| TI weight (kg) | 0.07 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 1.15 кг |
| Net weight | 0.85 кг |
| Тип коннектора | Smart Connector |
| Тип | Keyboard for iPad Air 13-inch (M4, M3) |
| Раскладка клавиатуры | EN |
| Технология подключения | Wired |
| Совместимость | Apple iOS |