Xiaomi REDMI Buds 8 Active | Bluetooth | White | Wireless
- Код товара: 605300
- EAN: 6932554464240
- MPN: BHR08JUGL
18.53€
Без налога: 15.31€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | REDMI Buds 8 Active |
| Тип соединения | Bluetooth |
| Wireless | Yes |
| Цвет товара | White |
| Gross depth (mm) | 100.00 мм |
| Gross height (mm) | 38.00 мм |
| Gross width (mm) | 100.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.06 кг |
| TI weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2274 шт. |
| Gross weight | 0.09 кг |
| Net weight | 0.04 кг |
| Беспроводное подключение | Yes |
| Полное сопротивление | 32 Ом |
| Диапазон частот | 20-20k Гц |
| USB-порт для зарядки | Yes |
| Версия Bluetooth | 5.4 |
| Срок службы батареи | 7-37 ч |
| Кабель USB | USB Type-C |