EDBAK SV11 desk mount for three 19 “-27” monitors, curved | EDBAK
- Код товара: 605401
- EAN: 5908252960620
- MPN: WUBI-SV11c-B
191.24€
Без налога: 158.05€
| Производитель | EDBAK |
| Гарантия | 60 мес. |
| Страна происхождения | PL |
| Gross depth (mm) | 1560.00 мм |
| Gross height (mm) | 170.00 мм |
| Gross width (mm) | 315.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 500.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 2.50 кг |
| Volume (m3) | 0.08 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 10.50 кг |
| Net weight | 8.00 кг |