FIXED 2,5D Tempered Glass for Apple iPad Air 11" (2024-2026)
- Код товара: 605511
- EAN: 8591680166657
- MPN: FIXGT-1322
21.20€
Без налога: 17.52€
| Производитель | Fixed |
| Гарантия | 24 мес. |
| Gross depth (mm) | 10.00 мм |
| Gross height (mm) | 296.00 мм |
| Gross width (mm) | 202.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 70.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 9.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.08 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2890 шт. |
| Gross weight | 0.13 кг |
| Net weight | 0.05 кг |