FIXED Padcover for Apple iPad Air 11" (2020-2026), black
- Код товара: 605517
- EAN: 8591680131723
- MPN: FIXPC-625-BK
26.50€
Без налога: 21.90€
| Производитель | Fixed |
| Гарантия | 24 мес. |
| Gross depth (mm) | 19.00 мм |
| Gross height (mm) | 294.00 мм |
| Gross width (mm) | 199.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 70.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.08 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1554 шт. |
| Gross weight | 0.31 кг |
| Net weight | 0.23 кг |