Dell Pro 5 Keyboard and Mouse - KM526 - Russian (QWERTY) - Light Ash
- Код товара: 605611
- EAN: 5397321023463
- MPN: 580-BDGY
37.17€
Без налога: 30.72€
| Производитель | Dell |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 125.00 мм |
| Gross height (mm) | 43.00 мм |
| Gross width (mm) | 435.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 450.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 50.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.50 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.96 кг |
| Net weight | 0.46 кг |