Dell Pro 7 Slim Keyboard and Mouse - KM726 - Lithuanian (QWERTY) - Black
- Код товара: 605612
- EAN: 5397321030072
- MPN: 580-BDPB
80.25€
Без налога: 66.32€
| Производитель | Dell |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 120.00 мм |
| Gross height (mm) | 43.00 мм |
| Gross width (mm) | 435.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 450.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 50.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.50 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 1.15 кг |
| Net weight | 0.65 кг |