Dell LCD P2726H 27" IPS FHD/1920×1080/HDMI,DP,USB,USB-C/No Stand/Black | Dell
- Код товара: 605630
- EAN: 5397321029502
- MPN: 210-BVVC
174.42€
Без налога: 144.15€
| Производитель | Dell |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 150.00 мм |
| Gross height (mm) | 450.00 мм |
| Gross width (mm) | 820.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 2284.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 51.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 2.34 кг |
| Volume (m3) | 0.06 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 31 шт. |
| Gross weight | 9.00 кг |
| Net weight | 6.67 кг |