NexBlue Flexible Coil 3x MRC 36 (600A) | MRC-36
- Код товара: 605775
- EAN: 5419980618528
- MPN: MRC-36
244.00€
Без налога: 201.65€
| Производитель | NexBlue |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | SE |
| Gross depth (mm) | 100.00 мм |
| Gross height (mm) | 100.00 мм |
| Gross width (mm) | 100.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 40.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 864 шт. |
| Gross weight | 0.15 кг |
| Net weight | 0.10 кг |
| Producer product name | MRC-36 |
| Producer product family | Flexible Coil 3x MRC 36 (600A) |