DEYE Inverter Hybrid HV SUN-25K-SG01HP3-EU-AM2 25kW 2MPPT | Deye
- Код товара: 605885
- EAN: 2000001420201
- MPN: SUN-25K-SG01HP3-EU-AM2
2 017.92€
Без налога: 1 667.70€
| Производитель | Deye |
| Гарантия | 120 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 850 мм |
| Gross height (mm) | 390 мм |
| Gross width (mm) | 560 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 800.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 200.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.00 кг |
| Volume (m3) | 0.18564 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 12 шт. |
| Gross weight | 31.50 кг |
| Net weight | 30.50 кг |