BLACK & DECKER KG1202K-QS | Brushless Angle Grinder | 1200 W | 125 mm
- Код товара: 605953
- EAN: 5035048638071
- MPN: KG1202K-QS
44.59€
Без налога: 36.85€
| Производитель | BLACK & DECKER |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | KG1202K-QS |
| Диаметр диска | 125 мм |
| Gross depth (mm) | 435.00 мм |
| Gross height (mm) | 310.00 мм |
| Gross width (mm) | 150.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 300.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 78.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.38 кг |
| TI weight (kg) | 0 кг |
| Volume (m3) | 0.02 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 43 шт. |
| Gross weight | 4.38 кг |
| Net weight | 4.00 кг |
| Скорость вращения | 11000 об/мин |
| Producer product family | Brushless Angle Grinder |
| Мощность | 1200 Вт |