BLACK & DECKER CS1200-QS | Circular Saw | 1200 W | 165 mm | 210-240 V
- Код товара: 605957
- EAN: 5035048810309
- MPN: CS1200-QS
44.59€
Без налога: 36.85€
| Производитель | BLACK & DECKER |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Мощность | 1200 Вт |
| Producer product name | CS1200-QS |
| Диаметр диска | 165 мм |
| Gross depth (mm) | 345.00 мм |
| Gross height (mm) | 245.00 мм |
| Gross width (mm) | 260.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 200.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 50.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.30 кг |
| Volume (m3) | 0.02 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 39 шт. |
| Gross weight | 4.80 кг |
| Net weight | 4.50 кг |
| Скорость вращения | 0-5500 об/мин |
| Producer product family | Circular Saw |
| Диаметр диска | N/A мм |
| Напряжение батареи | 210-240 В |