Lenovo 16-inch Premium Clarity Privacy Filter for P16/T16 Gen1 (16:10)
- Код товара: 606087
- EAN: 195892135326
- MPN: 4XJ1U03939
53.51€
Без налога: 44.22€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 385.00 мм |
| Gross height (mm) | 3.00 мм |
| Gross width (mm) | 250.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 26.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.03 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.18 кг |
| Net weight | 0.15 кг |