Barbecook | 3-in-1 brush red (24pcs/disp) | BC-ACC-7064
- Код товара: 606177
- EAN: 5400269210281
- MPN: BC-ACC-7064
6.20€
Без налога: 5.12€
| Производитель | Barbecook |
| Страна происхождения | CH |
| Gross depth (mm) | 150.00 мм |
| Gross height (mm) | 190.00 мм |
| Gross width (mm) | 60.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 8.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 2.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.11 кг |
| Net weight | 0.10 кг |
| Producer product family | 3-in-1 brush red (24pcs/disp) |
| Producer product name | BC-ACC-7064 |