Barbecook | Cutting Table Made of Bamboo, 70 x 43 x 81 cm | BC-ACC-7154
- Код товара: 606193
- EAN: 5400269207267
- MPN: BC-ACC-7154
100.18€
Без налога: 82.79€
| Производитель | Barbecook |
| Страна происхождения | CH |
| Gross depth (mm) | 800.00 мм |
| Gross height (mm) | 900.00 мм |
| Gross width (mm) | 570.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1315.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 125.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.44 кг |
| Volume (m3) | 0.41 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 7.99 кг |
| Net weight | 6.55 кг |
| Producer product family | Cutting Table Made of Bamboo, 70 x 43 x 81 cm |
| Producer product name | BC-ACC-7154 |