Barbecook | Lighter, 29 cm | BC-ACC-7448
- Код товара: 606211
- EAN: 5404035701430
- MPN: BC-ACC-7448
9.96€
Без налога: 8.23€
| Производитель | Barbecook |
| Страна происхождения | CH |
| Gross depth (mm) | 370.00 мм |
| Gross height (mm) | 10.00 мм |
| Gross width (mm) | 80.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 2.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.00 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.06 кг |
| Net weight | 0.06 кг |
| Producer product family | Lighter, 29 cm |
| Producer product name | BC-ACC-7448 |