Barbecook | Premium barbecue cover small, 90 x 55 x 80 cm | BC-ACC-7174
- Код товара: 606199
- EAN: 5400269210885
- MPN: BC-ACC-7174
75.12€
Без налога: 62.08€
| Производитель | Barbecook |
| Страна происхождения | CH |
| Gross depth (mm) | 235.00 мм |
| Gross height (mm) | 270.00 мм |
| Gross width (mm) | 80.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 131.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 9.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.14 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 1.10 кг |
| Net weight | 0.96 кг |
| Producer product family | Premium barbecue cover small, 90 x 55 x 80 cm |
| Producer product name | BC-ACC-7174 |