Barbecook | Stainless steel saucepot with brush, 10.5 x 7.5 x 23 cm | BC-ACC-7211
- Код товара: 606201
- EAN: 5420059844786
- MPN: BC-ACC-7211
19.98€
Без налога: 16.51€
| Производитель | Barbecook |
| Страна происхождения | CH |
| Gross depth (mm) | 105.00 мм |
| Gross height (mm) | 290.00 мм |
| Gross width (mm) | 75.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 8.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 2.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.45 кг |
| Net weight | 0.44 кг |
| Producer product family | Stainless steel saucepot with brush, 10.5 x 7.5 x 23 cm |
| Producer product name | BC-ACC-7211 |