Barbecook | Bamboo cutting board FSC, 40 x 30 x 1.5 cm (per 6 pcs) | BC-ACC-7301
- Код товара: 606204
- EAN: 5420059853498
- MPN: BC-ACC-7301
28.75€
Без налога: 23.76€
| Производитель | Barbecook |
| Страна происхождения | CH |
| Gross depth (mm) | 400.00 мм |
| Gross height (mm) | 20.00 мм |
| Gross width (mm) | 300.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 18.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 2.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 1.28 кг |
| Net weight | 1.26 кг |
| Producer product family | Bamboo cutting board FSC, 40 x 30 x 1.5 cm (per 6 pcs) |
| Producer product name | BC-ACC-7301 |