Barbecook | Charcoal Trays for Magnus | BC-ACC-7450
- Код товара: 606212
- EAN: 5404035701454
- MPN: BC-ACC-7450
43.79€
Без налога: 36.19€
| Производитель | Barbecook |
| Страна происхождения | CH |
| Gross depth (mm) | 340.00 мм |
| Gross height (mm) | 360.00 мм |
| Gross width (mm) | 80.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 400.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.41 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 1.35 кг |
| Net weight | 0.94 кг |
| Producer product family | Charcoal Trays for Magnus |
| Producer product name | BC-ACC-7450 |