Barbecook Charcoal Barbecue Loewy 50, 51.5 x 56 x 99 cm | BC-CHA-1008 | Black
- Код товара: 606219
- EAN: 5400269202187
- MPN: BC-CHA-1008
199.21€
Без налога: 164.64€
| Производитель | Barbecook |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CH |
| Producer product name | BC-CHA-1008 |
| Цвет товара | Black |
| Gross depth (mm) | 805.00 мм |
| Gross height (mm) | 530.00 мм |
| Gross width (mm) | 250.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 3900.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 200.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 4.10 кг |
| Volume (m3) | 0.11 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 14.30 кг |
| Net weight | 10.20 кг |
| Producer product family | Charcoal Barbecue Loewy 50, 51.5 x 56 x 99 cm |
| Диаметр решетки | 47.5 см |