Barbecook Charcoal Barbecue Loewy 55, 59.8 x 35.4 x 101 cm | BC-CHA-1009 | Black
- Код товара: 606220
- EAN: 5400269207458
- MPN: BC-CHA-1009
224.27€
Без налога: 185.35€
| Производитель | Barbecook |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CH |
| Producer product name | BC-CHA-1009 |
| Цвет товара | Black |
| Gross depth (mm) | 795.00 мм |
| Gross height (mm) | 510.00 мм |
| Gross width (mm) | 260.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 3500.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 200.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 3.70 кг |
| Volume (m3) | 0.11 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 14.70 кг |
| Net weight | 11.00 кг |
| Producer product family | Charcoal Barbecue Loewy 55, 59.8 x 35.4 x 101 cm |
| Диаметр решетки | 55 x 33 см |