Barbecook Gas Barbecue Spring 3112 with Storage, 115 x 55 x 133 cm | BC-GAS-2002
- Код товара: 606230
- EAN: 5400269209308
- MPN: BC-GAS-2002
374.63€
Без налога: 309.61€
| Производитель | Barbecook |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CH |
| Gross depth (mm) | 740.00 мм |
| Gross height (mm) | 520.00 мм |
| Gross width (mm) | 840.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 9700.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 300.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 10.00 кг |
| Volume (m3) | 0.32 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 48.00 кг |
| Net weight | 38.00 кг |
| Producer product family | Gas Barbecue Spring 3112 with Storage, 115 x 55 x 133 cm |
| Producer product name | BC-GAS-2002 |
| Диаметр решетки | 21 x 43 см |