Whirlpool
- Код товара: 606593
- EAN: 8003437065019
- MPN: WP B8X WBS EE
694.02€
Без налога: 573.57€
| Производитель | Whirlpool |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | TR |
| Gross depth (mm) | 674.00 мм |
| Gross height (mm) | 846.00 мм |
| Gross width (mm) | 598.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 3100.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 900.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 4.00 кг |
| Volume (m3) | 0.34 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Gross weight | 52.50 кг |
| Net weight | 48.50 кг |