Tristar IV-3721 Insect Killer, Range up to 80 m²
- Код товара: 606618
- EAN: 8711658524122
- MPN: IV-3721
22.16€
Без налога: 18.31€
| Производитель | Tristar |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 80.00 мм |
| Gross height (mm) | 260.00 мм |
| Gross width (mm) | 390.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 191.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 40.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.23 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 107 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 1.70 кг |
| Net weight | 1.47 кг |