EZVIZ | CS-EB8 4G battery-powered outdoor PT camera (4K, 8MP, IP65)
- Код товара: 606867
- EAN: 6941545639031
- MPN: CSEB84KW4GA
187.14€
Без налога: 154.66€
| Производитель | EZVIZ |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 170.00 мм |
| Gross height (mm) | 160.00 мм |
| Gross width (mm) | 170.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 180.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.20 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 374 шт. |
| Gross weight | 1.02 кг |
| Net weight | 0.82 кг |
| Producer product name | CS-EB8 4G battery-powered outdoor PT camera (4K, 8MP, IP65) |