Blaupunkt 43FGC5500S 43" (108cm) Full HD Google TV | Blaupunkt
- Код товара: 606908
- EAN: 8594213441238
- MPN: 43FGC5500S
207.48€
Без налога: 171.47€
| Производитель | Blaupunkt |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 126.00 мм |
| Gross height (mm) | 636.00 мм |
| Gross width (mm) | 1060.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1600.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 400.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 2.00 кг |
| Volume (m3) | 0.08 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 20 шт. |
| Gross weight | 8.20 кг |
| Net weight | 6.20 кг |