AXAGON ADA-HA USB-A Hi-Res DAC audio adapter
- Код товара: 606928
- EAN: 8595247909817
- MPN: ADA-HA
9.27€
Без налога: 7.66€
| Производитель | AXAGON |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 80.00 мм |
| Gross height (mm) | 128.00 мм |
| Gross width (mm) | 210.00 мм |
| Paper/Pasteboard | 50.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 402 шт. |
| Gross weight | 0.06 кг |
| Net weight | 0.01 кг |
| Producer product name | ADA-HA USB-A Hi-Res DAC audio adapter |