Deepcool 80 PLUS Bronze PSU | PF650X | 650 W | Black
- Код товара: 607226
- EAN: 6933412756279
- MPN: R-PF650X-HD0B-JGEU
49.30€
Без налога: 40.74€
| Производитель | Deepcool |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 150.00 мм |
| Gross height (mm) | 200.00 мм |
| Gross width (mm) | 200.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 160.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 40.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.20 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 144 шт. |
| Gross weight | 0.90 кг |
| Net weight | 0.70 кг |
| Producer product name | PF650X |
| Producer product family | 80 PLUS Bronze PSU |
| Цвет товара | Black |
| Номинальная мощность | 650 Вт |