Thule EnRoute Water Bottle holder - Soft Blue/Darkest Blue | Thule
- Код товара: 607287
- EAN: 085854260367
- MPN: TEWB5101SOFTBLUE/DARKESTBLUE
25.36€
Без налога: 20.96€
| Производитель | Thule |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | KH |
| Gross depth (mm) | 290.00 мм |
| Gross height (mm) | 150.00 мм |
| Gross width (mm) | 40.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 100.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 993 шт. |
| Gross weight | 0.35 кг |
| Net weight | 0.25 кг |