Thule EnRoute Backpack 23L - Nutria/Natural Green | Thule
- Код товара: 607300
- EAN: 085854260503
- MPN: TEBP5216NUTRIA/NATURALGREEN
79.80€
Без налога: 65.95€
| Производитель | Thule |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | KH |
| Gross depth (mm) | 335.00 мм |
| Gross height (mm) | 470.00 мм |
| Gross width (mm) | 75.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 355.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.36 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 146 шт. |
| Gross weight | 1.21 кг |
| Net weight | 0.85 кг |