Lanberg | NT-0105 Fiber Optic cable stripper Tri-hole
- Код товара: 607327
- EAN: 5901969447729
- MPN: NT-0105
11.43€
Без налога: 9.45€
| Производитель | Lanberg |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 215.00 мм |
| Gross height (mm) | 20.00 мм |
| Gross width (mm) | 95.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 20.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.03 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2115 шт. |
| Gross weight | 0.14 кг |
| Net weight | 0.12 кг |
| Producer product name | NT-0105 Fiber Optic cable stripper Tri-hole |