Lanberg NT-0106 Fiber Optic Kevlar Cutter Scissors
- Код товара: 607328
- EAN: 5901969447736
- MPN: NT-0106
6.86€
Без налога: 5.67€
| Производитель | Lanberg |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 200.00 мм |
| Gross height (mm) | 120.00 мм |
| Gross width (mm) | 150.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 8.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 2.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 240 шт. |
| Gross weight | 0.07 кг |
| Net weight | 0.06 кг |
| Producer product name | NT-0106 Fiber Optic Kevlar Cutter Scissors |