Lanberg | 19" Mounting screws set (basket, washer, screw), 10 pcs | AK-1304-S
- Код товара: 607330
- EAN: 5901969448702
- MPN: AK-1304-S
3.74€
Без налога: 3.09€
| Производитель | Lanberg |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 110.00 мм |
| Gross height (mm) | 20.00 мм |
| Gross width (mm) | 70.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 2.40 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.00 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 5610 шт. |
| Gross weight | 0.09 кг |
| Net weight | 0.08 кг |
| Producer product name | AK-1304-S |
| Producer product family | 19" Mounting screws set (basket, washer, screw), 10 pcs |