AXAGON EEM2-40G USB-C 40Gbps external enclosure for M.2 NVMe SSD
- Код товара: 607402
- EAN: 8595247909473
- MPN: EEM2-40G
67.53€
Без налога: 55.81€
| Производитель | AXAGON |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 78.00 мм |
| Gross height (mm) | 143.00 мм |
| Gross width (mm) | 19.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 50.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 4077 шт. |
| Gross weight | 0.23 кг |
| Net weight | 0.18 кг |