Reolink TrackMix Series W760 4K PTZ Wi-Fi 6 Dual-Lens Security Camera
- Код товара: 607542
- EAN: 6978285032556
- MPN: WCTMXPT4K05
211.40€
Без налога: 174.71€
| Производитель | Reolink |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 250.00 мм |
| Gross height (mm) | 160.00 мм |
| Gross width (mm) | 170.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 220.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 80.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.30 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 127 шт. |
| Gross weight | 1.51 кг |
| Net weight | 1.21 кг |