Samsung Galaxy A57 A576 5G Dual Sim 8GB RAM 128GB - Lilac | Samsung
- Код товара: 607730
- EAN: 8806099025786
- MPN: SM-A57 Lilac 128
399.18€
Без налога: 329.90€
| Производитель | Samsung |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 45.00 мм |
| Gross height (mm) | 170.00 мм |
| Gross width (mm) | 85.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| TI weight (kg) | 0.07 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2657 шт. |
| Gross weight | 0.30 кг |
| Net weight | 0.20 кг |