Outwell Campion Prime Green Sleeping Bag, Green
- Код товара: 607773
- EAN: 5709388158680
- MPN: 230476
40.32€
Без налога: 33.32€
| Производитель | Outwell |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | DK |
| Gross depth (mm) | 210.00 мм |
| Gross height (mm) | 380.00 мм |
| Gross width (mm) | 210.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 98.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 2.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.02 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 1.50 кг |
| Net weight | 1.40 кг |