Benq MH560C Business Projector/1920x1080/16:9/3800Lm/15000:1/White
- Код товара: 607988
- EAN: 4718755099199
- MPN: 9H.JRF77.1NE
476.66€
Без налога: 393.93€
| Производитель | Benq |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 245.00 мм |
| Gross height (mm) | 125.00 мм |
| Gross width (mm) | 305.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 730.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 250.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.98 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 3.48 кг |
| Net weight | 2.50 кг |