TP-LINK | UE306 USB 3.0 to Gigabit Ethernet Network Adapter
- Preces kods: 351276
- EAN: 4897098687376
- MPN: UE306
10.90€
Bez nodokļa: 9.01€
| Ražotājs | TP-LINK |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta nosaukums | UE306 USB 3.0 to Gigabit Ethernet Network Adapter |
| Gross depth (mm) | 85 mm |
| Gross height (mm) | 180 mm |
| Gross width (mm) | 20 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.000306 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 5647 pcs |
| Gross weight | 0.054 kg |
| Net weight | 0.044 kg |
| Citas funkcijas | Fastest USB 3.0 and Gigabit solution ensure high-speed transfer rate; Plug and Play in Nintendo Switch, Windows 10/8.1 and Linux OS; Foldable and Portable design ideally suits your Ultrabook; Compatible with Nintendo Switch: enjoy gaming with your friends and fast downloads by plugging into your Nintendo switch dock and adding a gigabit Ethernet connection |