ProDVX 1D + 2D Barcode module for DS Series | ProDVX
- Preces kods: 207787
- EAN: 2000000913216
- MPN: 88005000.150
53.24€
Bez nodokļa: 44.00€
| Ražotājs | ProDVX |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | NL |
| Gross weight | 0.046 kg |
| Net weight | 0.023 kg |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.0002108 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.023 kg |
| Gross depth (mm) | 62 mm |
| Gross width (mm) | 40 mm |
| Gross height (mm) | 85 mm |
| Plastic (No PET) | 7 g |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 16 g |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 8197 pcs |