Navitel Air 30 Multi | Air compressor
- Preces kods: 434704
- EAN: 8594181745604
- MPN: Air 30 Multi
75.27€
Bez nodokļa: 62.21€
| Ražotājs | Navitel |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 43.00 mm |
| Gross height (mm) | 163.00 mm |
| Gross width (mm) | 95.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 578 pcs |
| Gross weight | 1.73 kg |
| Net weight | 1.65 kg |
| Tips | Air compressor |
| Citas funkcijas | Max air pressure: 150PSI; Lithium-polymer; Compressor capacity: Up to 30 l/min |
| Producer product name | Air 30 Multi |
| Dimensijas (WxDxH) | 163 x 95 x 43 mm |