Navitel 4K Dash camera | R99 | IPS 3.18" | GPS (satellite) | Maps included
- Preces kods: 448629
- EAN: 8594181745581
- MPN: R99
136.04€
Bez nodokļa: 112.43€
| Ražotājs | Navitel |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Ekrāns | IPS 3.18" |
| Gross depth (mm) | 141.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross width (mm) | 194.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 130.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 451 pcs |
| Gross weight | 0.70 kg |
| Net weight | 0.52 kg |
| Producer product name | R99 |
| Producer product family | 4K Dash camera |
| Kartes iekļautas komplektācijā | Yes |
| GPS | Yes |
| Bluetooth | No |