Navitel Multi-functional car jump starter, JS4000 | Jump starter
- Preces kods: 492823
- EAN: 8594181746496
- MPN: JS4000
98.43€
Bez nodokļa: 81.35€
| Ražotājs | Navitel |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 300.00 mm |
| Gross height (mm) | 525.00 mm |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| TI weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 18 pcs |
| Gross weight | 1.83 kg |
| Net weight | 1.78 kg |
| Tips | Jump starter |
| Citas funkcijas | Battery: 24000 mAh, 3.7V (88.8 Wh); Intelligent protection system; Full charging time: 6 hours |
| Producer product name | Multi-functional car jump starter, JS4000 |