Navitel Smart Car Device | DS1020 | Wi-Fi | Audio recorder | Bluetooth
- Preces kods: 494972
- EAN: 8594181746625
- MPN: DS1020
91.46€
Bez nodokļa: 75.59€
| Ražotājs | Navitel |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 305.00 mm |
| Gross height (mm) | 550.00 mm |
| Gross width (mm) | 280.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 18 pcs |
| Gross weight | 1.18 kg |
| Net weight | 1.12 kg |
| Producer product family | Smart Car Device |
| Screen size | 10.26 in |
| Producer product name | DS1020 |
| Citas funkcijas | Overwrite protection; Full HD 1920х1080; Connection to brake lights when switching to reverse gear; Parking lines; Auto-Start; G-sensor; Manage via Navitel DVR Center; Car Play; Air Play; Mirror Cast |
| Bluetooth | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Audio rakstītājs | Yes |