PETKIT Water Pump, Wireless, UVC
- Preces kods: 450323
- EAN: 6975069301846
- MPN: P4113 UVC
20.49€
Bez nodokļa: 16.93€
| Ražotājs | PETKIT |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 384 pcs |
| Gross weight | 0.27 kg |
| Net weight | 0.23 kg |
| Svara sensors | No |
| Producer product name | Water Pump, Wireless, UVC |