PETKIT Purobot Crystal Duo with Camera Self-Cleaning Cat Litter Box | White
- Preces kods: 482432
- EAN: 6975069307244
- MPN: P9905
322.36€
Bez nodokļa: 266.41€
| Ražotājs | PETKIT |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 810.00 mm |
| Gross height (mm) | 438.00 mm |
| Gross width (mm) | 210.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1700.00 g |
| Plastic (No PET) | 210.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.91 kg |
| Volume (m3) | 0.07 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 12 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 7.56 kg |
| Net weight | 5.65 kg |
| Citas funkcijas | AI Camera Alerts for Urinary Diseases & Diarrhea Signs; pH-Activated Addictive Changes Color to Alert Urinary Stones; Live Streaming & Event Playback in the App; Disposable Tray with Leak-proof Coating; Duo Waste Trap with Two-Way Raking Design; Crystal Litter Absorbs Urine and Removes Odor; Double Odor Control, ≥96% Ammonia Removal Rate; Scoop-Free for Up to 30 Days; Detection Sensors Ensures Pet Safety; 2.4 & 5GHz Wi-Fi Supported; One-Way Audio; Open-Top Design for All-size Cats; 180mm Low Entrance, Suitable for Cats of All Sizes. |
| Producer product name | Purobot Crystal Duo with Camera Self-Cleaning Cat Litter Box |
| Materiāls | ABS, Silicone |
| Produkta krāsa | White |