PETKIT Crystal Litter for Purobot Crystal Duo, 4 bags
- Preces kods: 486495
- EAN: 6975069306551
- MPN: CR1 Crystal Litter
95.95€
Bez nodokļa: 79.30€
| Ražotājs | PETKIT |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 700.00 mm |
| Gross height (mm) | 150.00 mm |
| Gross width (mm) | 385.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1010.00 g |
| Plastic (No PET) | 90.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.10 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 21 pcs |
| Gross weight | 12.10 kg |
| Net weight | 11.00 kg |
| Producer product name | Crystal Litter for Purobot Crystal Duo, 4 bags |