PETKIT Urine Monitor Cat Litter, 4 bags
- Preces kods: 488395
- EAN: 6975069306803
- MPN: PH Litter 4bags
52.83€
Bez nodokļa: 43.66€
| Ražotājs | PETKIT |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 395.00 mm |
| Gross height (mm) | 290.00 mm |
| Gross width (mm) | 144.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 225.00 g |
| Plastic (No PET) | 75.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 52 pcs |
| Gross weight | 9.90 kg |
| Net weight | 9.60 kg |
| Producer product name | Urine Monitor Cat Litter, 4 bags |