Koss | Headphones | BT221i | Bluetooth | In-ear | Microphone | Wireless | Black
- Preces kods: 224996
- EAN: 021299194331
- MPN: 196627
31.62€
Bez nodokļa: 26.13€
| Ražotājs | Koss |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product name | BT221i |
| Producer product family | Headphones |
| Microphone | Yes |
| Savienojuma veids | Bluetooth |
| Valkāšanas veids | In-ear |
| Wireless | Yes |
| trokšņu slāpēšana | No |
| Gross weight | 0.063 kg |
| Net weight | 0.019 kg |
| Bezvadu savienojumi | Yes |
| Citas funkcijas | Pivoting ear-clip creates the perfect fit and seal; Sweat Resistant; Cable Management Clip |
| Konektora veids | Bluetooth |
| Frekvences diapazons | 50-18k Hz |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| USB uzlādešanas ports | No |
| Baterijas tips | Built-in rechargeable lithium-ion battery |
| Baterijas darbības laiks | 6+ h |
| Gross depth (mm) | 67 mm |
| Gross height (mm) | 180 mm |
| Gross width (mm) | 26 mm |
| Packing quantity | 6 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.044 kg |
| Volume (m3) | 0.00031356 m³ |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Plastic (No PET) | 44 g |
| TI weight (kg) | 0.002 kg |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross depth master carton | 143 mm |
| Gross width master carton | 88 mm |
| Gross height master carton | 185 mm |
| Net weight master carton | 0.378 kg |
| Tare weight master carton | 0.023 kg |
| Palette Qty | 4452 pcs |